Kód: 85

růžový set do postýlky

Neohodnoceno
1 599 Kč
Vyprodáno

Set do postýlky značky CoBuduDneskaŠít obsahuje 5 kusů. Hnízdečko, dva polštářky, plyšového kamaráda a držák na dudlík.

Kategorie: dětský pokoj
Položka byla vyprodána…

Věděli jste, že miminka vidí první dva měsíce černobíle? Zajímají je velké kontrasty, a proto se zpočátku nedívají na vaše oči ale na vlasy, protože je přitahuje kontrast mezi vlasy a čelem :) Pořiďte proto černobílou sadu do postýlky a vaše miminko se bude cítit ne jenom bezpečně, ale bude trénovat zrak.

Hnízdečko je ideální pro miminka, která ještě nelezou. Můžete ho používat v postýlce, protože díky němu se miminko cítí v bezpečí jako u maminky v bříšku. Nebo ho můžete používat přes den a miminko tak nechat třeba i na gauči, protože hnízdečko, díky zvýšeným mantinelům funguje jako zábrana proti převalení. Hnízdečko si můžete dát k sobě do postele, mít vašeho andílka u sebe a nebát se, že se někam překutálí nebo, že ho zalehnete.
V setu dále naleznete dva polštářky, které nejsou vyplněny naplno. Je to z toho důvodu, že jsem chtěla, aby polštářky mohla opravdu využívat i miminka. Protože miminka nemají skoro žádné krčky a nemají tak zpevněné svaly. Hlavička jim z plných polštářů padá a jsou tím pádem jen na dekoraci.
Plyšový kamarád v barvě nesmí chybět! Ušák s dlouhýma nohama a rukama bude kámošem vašeho dítka ještě několik let.
A jako poslední je držák na dudlík. Ten se bude hodit dlouho. Dudlíček se zahákne za silikonové kolečko a druhým koncem se přicvakne na oblečení vašeho drobečka. Když dítě dudlík vyplivne, dudlík nespadne na zem a tak ho nemusíte hned umývat :-)