Kód: 183

předprodej Diář 2019

92 hodnocení
599 Kč
Skladem (> 10 ks)

Předprodej diáře na rok 2019. Tentokrát mám diář hotový včas, jen nevím kolik udělat výtisků a proto jsem se rozhodla zahájit nejprve předprodej. 

Diář je prodáván jako náplň. 210 mm x 148 mm. Pokud máte doma již obal na diář ve velikosti A5, stačí si jen pořídit náplň a nový diář máte na světě. Pokud obal nemáte, je k dispozici zvlášť k prodeji koženkový praktický obal prozatím též v předprodeji.

Diář je tentokrát designově mnohem více minimalistický. Ale naleznete v něm opět užitečné seznamy. Jako například seznam svátků, seznam státních svátků a volna z práce, adresář krizových kontaktů, užitečný přehled vašich doktorů s jejich kontakty i otevírací dobou, seznam vánočních dárků, menstruační kalendář, ale i finanční okénko. Za každým týdnem naleznete seznam úklidu. Úklid je rozdělený na běžný týdenní, měsíční a také na roční období. Když budete úklid dodržovat, garantuji vám, že doma budete mít stále čisto a tak budete mít čisto i v duši.  Alespoň já to tak mám. Mám ráda plánování a odškrtávání splněných úkolů, a hlavně ten pocit, že pak už nic nemusím  a mohu relaxovat :-)

Dále na začátku každého měsíce naleznete fashion omalovánky. V diáři na rok 2018 byly antistresové, ale bylo to opravdu až moc omalovávání a většina z vás na to neměla tolik času. Proto jsem letos nechala vytvořit originální fashion omalovánky. Postava na omalovánkách je vždy oblečená do daného ročního období, a tak se můžete inspirovat a sama si outfit vybarvit vlastní oblíbenou barevnou kombinací. Nebo to nechat i nevymalované, obrázky jsou podle mne hodně povedené i tak. Co myslíte?

 

Ukázku jak bude diář vypadat vidíte na fotkách. 

 

PODMÍNKY PŘEDPRODEJE:

Pokud se rozhodnete diář zakoupit v předprodeji, do konce roku ho budete držet v rukách. Konkrétní datum nemohu říci, protože nejprve potřebuji alespoň odhad kolik kusů nechat vyrobit. Jakmile bude diář vytištěný o všem vás budu informovat emailem.

Pokud si k objednávce diáře objednáte i jiné zboží, prosím počítejte s tím, že vše bude kompletně odesláno až s diářem. 

Kategorie: Doplňky